دبیرکنگره جهانی فناوری های هوشمند 2018

کاظمیان: تجربیات شهرهای مختلف جهان در کنگره جهانی فناوری های هوشمند استفاده می شود

کاظمیان: تجربیات شهرهای مختلف جهان در کنگره جهانی فناوری های هوشمند استفاده می شود
۵ (۹۹٫۰۷%) ۸۶ رایs

دبیرکنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ گفت: از تجربیات شهرهای مختلف جهان در کنگره جهانی فناوری های هوشمند استفاده می شود.

مرتضی کاظمیان امروز چهارشنبه در نخستین کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ در محل سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران ضمن تقدیر از حضور همه میهمانانبه ویژه میهمانان خارجی افزود: نکات خیلی مهمی در این کنگره از سوی مخاطبان ارائه می شود که بخش مهمی از آنها در تکنولوژی ها و نوآوری ها در حوزه شهر هوشمند است.

وی تصریح کرد: این کنگره در بخش های مختلفی طراحی و برنامه ریزی شده است که به همین منظور سخنرانی ها و نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی پیش بینی شده است.

کاظمیان ادامه داد: این کنگره سه رویکرد مهم شهرهوشمند بانکداری هوشمند و دولت و نظام اداری هوشمند دارد که امیدواریم بتوانیم در پایان این نشست دو روزه به نتایج خوبی برسیم.

وی تصریح کرد: ارائه تجربیات از شهرهای مختلف جهان از اهداف این کنگره است و دراین کنگره ارائه می شود.

کاظمیان از مخاطبان و میهمان گرامی تقدیر کرد و گفت: از ورات ارتباطات و فناوری اطلاعات، شورای اسلامی شهر تهران و مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای هیات رئیسه و نظام صنفی وحامیان این کنگره از وزارتخانه سازمان ها و دانشگاه ها تقدیر و تشکر می کنم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *