پرفسور ماسیمیلیان مندرینی

پرفسور ماسیمیلیان مندرینی پرفسور دانشگاه میلان

پرفسور ماسیمیلیان مندرینی پرفسور دانشگاه میلان
۴٫۳ (۸۵٫۸۸%) ۱۷ رایs

پرفسور ماسیمیلیان مندرینی امروز چهارشنبه در نخستین کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ در محل سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران اظهار داشت: در ایتالیا یک شرکت معماری در حوزه فعالیت سبز است کار من طراحی برای شهرها است تا شیوه زندگی را تغییردهم وهوشمندسازی را وارد زندگی مردم کنم.

وی تصریح کرد: تمرکز روی طرح های کم کربن دارم و هدف ما این است که در بخشی از طرح های زندگی حرفه ای را با زندگی شهرهای آنها یک وجه مشترکی ایجاد کنیم.

پرفسور ماسیمیلیان مندرینی 2

وی ادامه داد: طراحی یک محصول جدید برای کمک به ادغام شدن اینترنت اشیا در مقولات دیجیتال از دیگر برنامه های ماستباید طرز تفکر را راجع به تکنولوژی و نوآوری ها تغییر دهیم و از فناوری های در دسترس استفاده کنیم تا برای حل مشکلاتی همچون آلودگی هوا استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر تحول فضای شهری و دیجیتال گستره ای وجود دارد و اگر با هم ادغام شود چرخه راه حل ها به یک چرخه گردشی تبدیل می شود و بهتر می توان از آن استفاده کرد.

پرفسور ماسیمیلیان مندرینی 3

وی اظهار داشت: برای مثال در دبی برای تحول زندگی شهری و مدیریتی دارم که برای ارائه مشاوره خدمات و اینکه چگونه می توان این کار را انجام داد و برنامه بعدی ما برای کشور چین است. برای چین طرح جدیدی را مطرح کرده ام و به عنوان یک طرح نوآورانه در آن کشور برتر شد وبرای من شهر هوشمند جایی است که اینگونه مسائل در هم ادغام شود.

پرفسور ماسیمیلیان مندرینی 4

وی خاطرنشان کرد: باید فرهنگ زندگی هوشمند را در جامعه پیاده کنیم و این جز برنامه های من است و معتقدم محیط دیجتال و هوشمند یک کالای لوکس نیست بلمه یک مقوله ضروری است و باید ذهنیت عمومی را به این موضوع تغییر داد و فضا به یک ذهنیت دیجیتال محور تغییر داده شود.

وی اضافه کرد: من اهدافم را برای تهران هم اجرا می کنم تا شیوه های زندگی باید طبیعت دوستانه تر باشد و باید به سمت جدیدتر شدن، زندگی ساده تر و دیجیتال محورتر حرکت کنند. باید در زمینه آموزش و تخصص های لازم هم توجه شود. در رشته های تخصصی فعالیت ها گسترده تر شود و به عنوان مثال چگونه می شود فضای دانشگاه های موجود را هوشمند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *