راهبرد هایی برای فناوری اطلاعات پایدار

راهبرد هایی برای فناوری اطلاعات پایدار

راهبرد هایی برای فناوری اطلاعات پایدار
لطفا به این پست رای دهید

راهبرد هایی برای فناوری اطلاعات پایدار یا IT، یک تکنولوژی نوینی است که از برای پردازش میلیون ها داده در فضا و زیر ساخت های مخابراتی انجام می شود.در فناوری اطلاعات ابتدا داده ها دریافت می شوند پس از تجزیه و تحلیل به عنوان داده های اطلاعاتی با ارزش انتقال داده می شوند.

در شرکت های مبتنی بر سیستم فناوری اطلاعاتی با بهره گیری از فناوری اطلاعات روش ها و راه کارهای نوینی برای بهبود عملکرد پایه ای سازمان ها انجام می شود.همچنین سازمان ها ی مبتنی بر فناوری اطلاعات باید علاوه بر افزایش دانشی کارمندان خود تجهیزات لازم مانند سخت افزار ها و نرم افزار ها را نیز جهت پایه ریزی زیر ساخت های فناوری اطلاعات تامین کنند.

این سازمان ها با اتصال به شبکه های مخابراتی می توانند اخبار را دریافت کنند و یا بفرستند.علاوه بر سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری ،دوربین های دیجیتالی و تجهیزات مخابراتی جز زیر ساخت های دیگر فناوری اطلاعات نیز هستند. در ادامه با راهبرد هایی برای فناوری اطلاعات پایدار آشنا خواهید شد.

 

راهبرد هایی برای فناوری اطلاعات پایدار

راهبرد هایی برای فناوری اطلاعات پایدار

یکی از مسائل مهم در بخش توسعه ی پایدار بخش فناوری پایدار وجود دارد سرمایه گذاری های انجام شده در بخش فناوری اطلاعات هستند.هرچه قدر این سرمایه گذاری ها بیشتر باشد و از سوی شرکت های خصوصی انجام شود پایداری این فناوری در آینده بیشتر خواهد بود.

مشارکت های بخش خصوصی می تواند یکی از گزینه ی اصلی پایداری فناوری اطلاعات در آینده باشد.بر این اساس برای راحتی بیشتر این شرکت ها برای مشارکتشان در زمینه ی سرمایه گذاری برای بخش فناوری اطلاعات راه های قانونی در نظر گرفته شده است.

برای راحتی بیشتر این توسعه ی این بخش این مورد در نظر گرفته می شود که شرکت های خصوصی اگر تمایلی به شرکت در این سرمایه گذاری ها نداردن ابتدا امکان مشارکت ۵۰ درصدی آن ها فراهم می شود و سپس می توان بعد از ۳ سال به صورت کامل سود کار را به خود اختصاص دهند.

افزایش شرکت ها وسازمان های مبتنی بر فناوری اطلاعات این بستر را ممکن می ساز که در تکنولوژی فناوری اطلاعات به توسعه پایداری برسیم.طی گزارشات انجام شده هم اکنون حدود ۳۲ پروژه در دولت به صورت الکترونیکی انجام شده است.

هدف از رسیدن به پایداری در این تکنولوژی برای راحتی در ارائه خدمات و کم شدن هزینه های مردم و همچنین در ادامه افزایش بهبود کیفی زندگی و رفاه آنها می باشد.

 

فناوری اطلاعات پایدار یا STABLE

STABLE به معنای پایداری سیستم در فناوری اطلاعات می باشد.این یکی از اصلی ترین عملکردها بعد از ایجاد تغییرات برای پایدار نگه داشتن سیستم می باشد.

عدم پایداری فناوری اطلاعات در شرکت ها چگونه به وجود می آید

با استفاده از فناوری ICT می توان در شرکت ها بین اجزای مختلف یک پارچگی به وجود آورد و همچنین می توان با استفاده از این فناوری باعث توسعه ی فناوری پایدار در شرکت ها شد.

در شرکت هایی که مدیریت مناسبی وجود ندارد و به بخش سرمایه گذاری به خوبی توجه نمی شود امکان ناپایداری وجود دارد زیرا برای سرمایه گذاران خارجی نداشتن نظمی مشخص بین سازمان ها جذاب نمی باشد و تمایلی به سرمایه گذاری ندارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *