رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار

رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار

رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار
لطفا به این پست رای دهید

رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار بخش زیادی از زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار می دهد بدیهی هست که بخش اقتصادی ما و کسب کار ما را نیز تغییر دهد.بنابراین نو آوان و خلاقان در زمینه کسب و کار می توانند از این فرصت طلایی استفاده کنند ابتدا با انجام تحقیقات و بالا بردن اطلاعات خود کسب و کار خلاقانه خود را راه بیاندازند.در این مقاله سعی داریم که رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار را بررسی کنیم.

 

مزیت رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار

مزیت رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار

کار کردن با اینترنت اشیا مزایایی نسبت به کسب و کارهای دیگه دارد که در ادامه به آن می پردازیم

  • با توجه به اینکه اینترنت اشیا بستری با فضای ابری بالا و اطلاعات و داده های ذخیره شده بالایی می باشد.می توانیم اطلاعات زیادی راجع به مشتریان خود داشته باشیم.اطلاعاتی شامل کدام خریدار به کدام محصول علاقه دارد چه چیزهایی را نمی خرد و چرا.
  • فروشندگان می توانند با استفاده از تلفن های هوشمند خود راحت تر و سریع تر با خریدارهای خود تعامل برقرار کنند و به نیاز های آنها پاسخ دهند.
  • با توجه به هوشمند سازی و دسترسی جمعیت زیادی به این فناوری فروشندگان می توانند با جمعیت بیشتری از مخاطبان خود تعامل بر قرار کنند و تعداد بیشتری محصول به فروش برسانند.
  • از آنجایی که تعامل بین فروشنگان و خریداران بر پایه ی اینترنت هست اطلاع رسانی ها زودتر انجام می شود و اگر استارتاپی انجام شد زودتر از آن اطلاع پیدا می کنند.
  • می توانید تمام روند کاربرتان را در فرایند تبدیل کاربر به خریدار بررسی کنید و با تحلیل آن می توانید اشکالات کار خود را بر طرف کنید. یا گزینه هایی را استفاده کنید تا کاربران بیشتری را جذب کنید.

 

بنابراین با رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار هم به نتایج بسیار خوبی می رسیم.

 

 نکته ای برای کار آفرینان

  • اطلاعات خود را بالا ببرید تا بتوانید تشخیص دهید که در آینده چه اتفاقی می افتد.
  • همواره اطلاعات خود را آپدیت یا بروز نگه دارید.
  • نسبت به رقیبانتان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

فناوری IOT  فناوری نو ظهوری هست که اوایل روزهای کارایی خود هست و همواره اطلاعات جدیدی را در دنیای وب الکترونیک در اختیار شما قرار می دهد سعی کنید از آن به نحو احسن استفاده کنید.

 

چگونه می توان به وسیله IOT  یک دستیار شخصی ساز شوید

رابطه اینترنت اشیا با کسب و کار 1

یک نکته جالب توجهی که در این مدل کسب و کار وجود دارد این است که شما بوسیله یکی از تجهیزات اینترنت اشیا می توانید بفهمید که کاربر در کدام یک از بخش های تصممیم گیری هست.می توانید به عنوان مثال با استفاده از تلفن هوشمند خود به عنوان یک کمک کننده بسیار خوب به خریدار خود در تصمیم گیری کمک کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشد.

 

انتقال اطلاعات بروز به کاربران خود

با استفاده از یکی از برنامه های اینترنت اشیا مثل برنامه هایی که در گوشی هوشمند خود دارید می توانید محصولات به روز خود را از طریق پیام ها یا تصاویر به کاربرانتان بدهید.از این رو به سرعت و به محض رسیدن جدیدترین محصولات کاربرانتان در جریان قرار می گیرند.که همین امر سبب اعتماد آنها به شما و تکرار رفتار مثبت آن ها می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *