مقالات مرتبط با شهر سبز

مقالات مرتبط با شهر سبز
لطفا به این پست رای دهید

مقالات مرتبط با شهر سبز در این بخش خدمت شما ارائه می گردد، بهترین توصیف شفاف از شهرهای متمرکز بر پایداری، جنبش “شهرهای سبز” است که، شامل هزاران منطقه شهری در سرتاسر جهان است که همه تلاش خود را برای کاهش اثرات مخرب زیست محیطی، کاهش ضایعات، گسترش مجدد بازیافت، کاهش انتشار، افزایش تراکم مسکن در هنگام گسترش فضا، و تشویق توسعه کسب و کار محلی پایدار انجام می دهند.

یک شهر سبز و پایدار، جامعه ای از ساکنان، همسایگان، کارگران و بازدید کنندگان است که با یکدیگر تلاش می کنند تا نیازهای زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را برای ایجاد یک محیط پاک و سالم برای همه اعضای جامعه و نسل های آینده تامین کنند. شهر سبز به معنای راهی برای افزایش پایداری مناطق شهری است. این یک مفهوم برنامه ریزی شهری است که براساس خدمات اکوسیستمی است که زیرساخت های سبز می تواند عرضه کند.

شهر سبز

مقالات مرتبط با شهر سبز 1

در حالی که هیچ سازمان رسمی شهر سبز وجود ندارد، به نظر می رسد، بسیاری از گروه ها برای کمک به مناطق شهری و رسیدن به اهداف پایداری خود در تلاش اند. رویدادهای GreenCities میزبان کنفرانس های سراسری در ایالات متحده است که در آن کارشناسان محلی، سیاست گذاران و رهبران کسب و کار ایده هایی برای سبز کردن منطقه خود به اشتراک می گذارند و راه حل های بین المللی پایدار توسط برنامه ریزان و مقامات منتخب ارائه می شود تا آنها بتوانند برخی از سبزترین شهرهای جهان را بررسی کنند.

کسب آگاهی در مورد مزایای شهر سبز در زمینه های مختلف زندگی روزمره ما شامل: خانه ها، محل های کار، مدارس و دانشگاه ها، بیمارستان ها و کلینیک ها است.

مقالاتی وجود دارد که بررسی های زیادی را به ابتکارات شهرهای سبز برای چالش های شهری (مقالات مرتبط با شهر سبز) ارائه می دهد. مسائل و چالش ها مطرح و سپس تاثیر شهر های سبز بر علم، فناوری و جامعه برجسته می گردد. در ادامه، با چند مورد از محبوب ترین مقالات مرتبط با شهر سبز تا سال ۲۰۱۸ آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود این مقالات را دانلود نمایید.

 

دانلود مقالات مرتبط با شهر سبز

دانلود مقاله راه حل شهر هوشمند برای توسعه پایدار شهری

دانلود مقاله زیرساخت Orchestrating برای شهر های هوشمند پایدار

دانلود مقاله تجزیه و تحلیل تطبیقی معیارهای مواد در سیستم های صدور گواهینامه سبز و دستورالعمل های طراحی شهری

دانلود مقاله چگونه می توان شهر ها را به سمت آینده ای پایدار، رقابتی و هوشمند هدایت کرد؟

دانلود مقاله درک شناختی از یکپارچگی سبز و هوشمندانه شهرها: مطالعه تجربی از هنگ کنگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *