مقالات مرتبط با حوزه بانکداری

مقالات مرتبط با حوزه بانکداری

مقالات مرتبط با حوزه بانکداری
لطفا به این پست رای دهید

مقالات مرتبط با حوزه بانکداری در این بخش خدمت شما ارائه می گردد، شهرهای هوشمند و پایدار از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بهبود کیفیت زندگی استفاده می کنند. اقتصاد هوشمند و دیجیتالی کردن بانکداری موضوع اصلی این روند است. فن آوری های جدید عمیقا تغییر چارچوب استراتژیک کسب و کار مالی و ارتباطات را با تغییر نگرش و انتظارات مشتریان، ماهیت رقابت و رفتار تجاری انجام می دهند. پیشرفت خدمات ICT در سراسر جهان متفاوت است و در برخی از کشورها و قاره ها هنوز توسعه نیافته است.

مقالاتی وجود دارد که بینش هایی را از مطالعات مختلف ارائه می دهد و چشم انداز بانکی آینده را بررسی می کند. رفتار و نیازهای مالی هزاره ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. استدلال هایی که از این ایده حمایت می کنند که تحول دیجیتالی بانک ها ضروری برای زنده ماندن و رشد در شهرهای هوشمند است.

بانک داری چه نقشي مي تواند در اين دنياي متقابل جديد ايفا کند؟ آنها چگونه می توانند نقش مهمی را در ابتکارات شهری ساخته شده توسط blockchain ایفا کنند؛ چه فرصت هایی برای بانک ها فراهم می گردد و چگونه بانک ها می توانند رهبری این موج را در اختیار داشته باشند؟ در اینجا چند راه وجود دارد که بانک ها می توانند با این ابتکارات درگیر شوند:

 

ابتکارات بانک ها در حوزه بانکداری

مقالات مرتبط با حوزه بانکداری 1

ارائه دهندگان کیف پول: اکثر این ابتکارات هوشمند که یک blockchain را استفاده می کنند، نیاز به یک بانک مجازی برای تبدیل “توکن” به پول نقد و برعکس می باشد. بانک ها باید به دنبال ارائه خدماتی باشند که بتوانند توکن ها را به ارزها تبدیل کنند و بالعکس. برای ایجاد این مکانیسم لازم است که با غول انرژی به کار خود ادامه دهیم. آنها می توانند در هر معامله هزینه کمی را بپردازند.

اقتصاد ماشین: نیاز به ماشین ها و خانه ها و داشتن حساب های بانکی رو به افزایش است. در آینده، ماشین ها قادر به تصمیم گیری در مورد نیاز به شارژ شدن خواهند داشت و می توانند با قطب شارژ مجاور ارتباط برقرار کنند و هزینه های خود را بدون مراجعه پرداخت کنند. خانه های هوشمند قادر خواهند بود برای خدمات تماس بگیرند و بعد پرداخت کنند. بنابراین بانکی که قادر به پیش بینی و ارائه خدمات به مشتری با یک حساب ماشینی است، یکی از رهبران این نوآوری است.

هویت و KYC: بانک ها باید با دولت ها در پروژه های هویت دیجیتال پیوسته تلاش کنند تا قادر به استفاده از این پروسه برای پروسه KYC باشند. این حتی ممکن است منجر به کاهش هزینه های KYC و دیگر چک های مربوط به پیگیری شود. آنها حتی می توانند یک سرویس ایجاد کنند که دولت ها بتوانند آن را برای سرعت بخشیدن به روند هویت هوشمند ایجاد کنند.

سرمایه گذاری: از آنجا که blockchain قابلیت ردیابی را فراهم می کند، می توان حالت های جدید مالی را فعال کرد که می تواند بسیار سریع تر و امن تر باشد. بانک ها باید بر روی ایجاد محصولات جدید برای تامین مالی این پروژه ها تمرکز کنند که بر خلاف پروژه های سنتی است. بودجه دقیق تر و گزینه های پرداخت با پیوستن به ابتکار blockchain اجازه می دهد که جریان های جدیدی از درآمد حاصل شود.

پرداخت های رفاهی: پیوستن به ابتکارات دولتی که برای پرداختن به رفاه هوشمند هدف قرار می گیرند، کمک زیادی به بازگرداندن اعتماد عمومی و همچنین به اهداف مسئولیت اجتماعی شرکت ها می کنند.

مقالاتی وجود دارد که ارتباط شهرهای هوشمند با حوزه بانکداری(مقالات مرتبط با حوزه بانکداری) را بررسی می کند و  مسائل و چالش ها را  در این حوزه بیان کرده و تاثیر شهر های هوشمند بر علم، فناوری و بانک و… را برجسته می نماید. در ادامه، با چند مورد از محبوب ترین مقالات مرتبط با حوزه بانکداری تا سال ۲۰۱۸ آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود این مقالات را دانلود نمایید.

 

دانلود مقالات مرتبط با حوزه بانکداری

دانلود مقاله بانکداری آینده: در آغوش گرفتن فن آوری ها

دانلود مقاله چگونه بانک های سنتی باید در شهر هوشمند کار کنند؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *