شهرهای هوشمند در سال 2018

مشاغل با تکنولوژی پیشرفته برای شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸

مشاغل با تکنولوژی پیشرفته برای شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸
لطفا به این پست رای دهید

شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ شهرهایی با سیستم شهری بسیار پیشرفته و فعال خواهند بود، Beliveau-Dunn گفت: اگر شما قبلا در یک کار حرفه ای بودید و می خواهید به یک نقش جدید در یک شهر هوشمند وارد شوید، شناختن برنامه هایی که برای شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ بسیار جالب و جذاب هستند مهم است.

این موارد شامل مواردی است که خدمات شهری را برای شهروندان بهتر می کند و بهترین و ابتدایی ترین ROI را دارد. نقاط اصلی عبارتند از ایمنی و امنیت، پایداری منابع مانند آب و انرژی و سیستم های حمل و نقل. اینها همه برنامه های ارزشمندی هستند که افراد بیشتری که می خواهند با شهرهای هوشمند درگیر شوند، نیاز به تحصیل در این حوزه دارند. همانطور که در هر زمینه، مربیگری، کارآموزی و سابقه شغلی راه عالی برای راه اندازی این روند است. در اینجا ۱۵ شغل برتر است که در شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ و فراتر از آن تقاضا می شود خدمتتان معرفی می شود.

 

مشاغل برتر شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸

شهرهای هوشمند در سال 2018

۱-دانشمند یادگیری ماشین

شهرها به طور فزاینده ای از گسترش IOT استفاده می کنند و می توانند اطلاعات بیشتری را در مورد آب و هوا، ترافیک و غیره جمع آوری کنند. سیلیس رمی مارکتورچینو، مدیر صنایع و زیرساخت های Sierra Wireless، گفت دانشمند یادگیری دستگاه مرکزی برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان و ایجاد جریان درآمد جدید برای شهرها است.

Beliveau-Dunn گفت، “یادگیری ماشین به یک بخش اصلی از کار و تعامل هر روز و نحوه دریافت اطلاعات برای ما تبدیل خواهد شد.”

 

۲-دانشمند داده

Bryan Ware مدیر عامل شرکت فناوری Haystax گفت: “یکی از مشاغل پربازدید در شهرهای هوشمند، دانشمند داده است که اغلب به عنوان یک قاچاقچی به دلیل توانایی نادر خود برای تبدیل به مدل های مصنوعی هوشمندانه، به عنوان شاخ شناخته می شود. در صورت عدم وجود کافی سرمایه انسانی، دانشمندان داده ها اطمینان خواهند داد که شهر های هوشمند آینده می توانند به اندازه کافی ایمن اجرا کنند. ”

 

۳-توسعه دهنده

شهرهای هوشمند و رشدIOT، تقاضا برای توسعه دهندگان بیشتری را ایجاد می کنند، از جمله توسعه دهندگان نرم افزار، توسعه دهندگان پلتفرم و توسعه دهندگان پایگاه داده ها. Beliveau-Dunn گفت. این افراد کلیدی برای ایجاد برنامه های کاربردی هستند و آنها را با هم به راه حل های جدیدی مرتبط می کنند که چیزهایی را که قبلا هرگز وصل نشده اند، مرتبط می کند.

 

۴-تحلیلگر امنیت سایبری

همه چیزهایی که ما به عنوان بخشی از شهرهای هوشمند انجام می دهیم، باید ایمن و امن باشد. افزایش استفاده از IoT موجب بروز بیشتر حملات بالقوه شده است و باعث شده است که امنیت سایبری یک موقعیت بحرانی باشد. فقط تصور کنید چه اتفاقی می افتد اگر کل شبکه برق شهر برداشته شود. Beliveau-Dunn گفت: متخصصان حرفه ای در زمینه امنیت سایبری با تقاضای بالا به عنوان رشد شهر هوشمند ادامه خواهند یافت.

وی گفت: “تحلیلگران برآورد کرده اند که در سال ۲۰۲۰، نیروی کار سایبری بیشتر از ۱٫۵ میلیون جایگاه اجرایی را در اختیار خواهد داشت.” وی گفت که فرصت های زیادی در امنیت سایبر برای افرادی که به دنبال کار در شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ هستند وجود دارد.

 

۵-معمار ابر

شهرها بوسیله ارائه دهندگان راه حل های جدید برای برنامه های کاربردی شهر هوشمند و مدیریت بهتر دارایی های خود (پارکینگ، روشنایی، نظارت سنسور، مدیریت آب، و غیره) قدرت می یابند، بنابراین آنها، برای ادغام با برنامه های شهر انتخابی به طور بالقوه یک پلت فرم ابر را ایجاد می کنند. Marcotorchino گفت، در نتیجه، نیاز جدی به معماران ابر در داخل شهرها وجود دارد.

 

۶-مهندس شبکه صنعتی

بسیاری از فن آوری های جدید برای جمع آوری داده ها از دارایی های شهر وجود دارد که در حال افزایش است (LPWA تلفن همراه، LPWA، شبکه خصوصی، Wi-Fi و غیره). Marcotorchino گفت که مهندس شبکه صنعتی برای کمک به شناسایی و انتخاب فناوری مناسب برای شهر بر اساس مورد استفاده و سایر شرایط لازم است.

 

۷-مدیر اتحاد / همکاری

یک مدیر اتحاد و یا مشارکت لازم است تا بهترین فناوری IoT را برای ارزیابی نیازهای شهر به ارزش شهر اختصاص دهد. Marcotorchino گفت، “این به انتخاب گزینه های فن آوری / گزینه های رهبری در مذاکره مشارکت های دولتی و خصوصی، زمانی که بودجه در شهرستان کمیاب است، کمک خواهد کرد.”

 

۸-متخصص واقعیت مجازی / اهداف

واقعیت مجازی (VR) باید برنامه های متعددی در شهرهای هوشمند (کمک به اپراتور، تکنسین، امنیت عمومی برای پاسخ پزشکی / اورژانس، و غیره) داشته باشد. مارکوتورچینو گفت:” شهرها می توانند در این ناحیه بایستند و به طور بالقوه مناطقی را شناسایی کنند که در آن VR بتواند از عملیات خود برای صرفه جویی در هزینه ها و بهینه سازی سرمایه گذاری بهره مند شود.”

 

۹-افسر ارشد شهر

CIO ها و CTO ها در شهرها وجود دارند و لازم است که در مورد مخلوط کردن زیرساخت های فیزیکی و دیجیتال و تجربیات لازم برای شهروندان و کسب و کار در یک شهر ایجاد شود.

 

۱۰-دانشمند رانندگی مستقل و متخصص داده

این دانشمندان و متخصصان مسئول افزایش امنیت و ایمنی خودرو هستند. آنها فرصت هایی را برای افرادی که نمیتوانند در ماشین خود رانندگی کنند، ایجاد کنند. آنها هوش مصنوعی و تکنیک ها و شیوه های یادگیری ماشین را اعمال خواهند کرد: بهبود کیفیت زندگی، افزایش ایمنی و ایجاد راحتی بیشتر برای همه مردم. این دانشمندان سیستم های سخت افزاری و سیستم های نرم افزاری را برای تحقیق و توسعه رانندگی مستقل توسعه خواهند داد. Sanchit Agarwal، معاون رئيس جمهور عملیات زمینی برای Nearmap، گفت که این سیستم عامل ها الگوریتم های پیشرفته در سنسورها و برنامه ریزی حرکت را اعمال خواهند کرد.

 

۱۱-دانشمند زمین شناسی و نقشه برداری

این دانشمندان از سیستم اطلاعات جغرافیایی و دیگر نرم افزارهای تولید، نمایش و تجزیه و تحلیل اطلاعات جغرافیایی برای راه حل های نرم افزاری تحقیق و توسعه که به دنبال روندهای جدید در سیستم های نقشه برداری و زمین شناسی هستند، استفاده خواهند کرد. این سیستم ها برای ایجاد شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ و افزایش سیستم های رانندگی مستقل مورد نیاز خواهند بود. آگاروال گفت: آنها الگوریتم ها را طراحی و آزمایش می کنند و نمونه های اولیه را اجرا می کنند.

 

۱۲-مهندس بهره وری انرژی

ربکا بگلی، معاون رئیس جمهور برای مشارکت اقتصادی در دانشگاه، گفت: مدیریت مصرف انرژی به طور فزاینده ای مهم است اگر شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ پایدار باشند – چه در تلفنهای همراه و لپ تاپ ها و چه در مرکز داده های بزرگ که به طور کلی میلیاردها کیلووات برق در هر سال استفاده می کنند.

 

۱۳-مهندس امنیت شبکه

حملات سایبری و تهدیدات عمده برای زیرساخت ها حیاتی هستند؛ Bagley گفت: اطمینان از ارتباطات امن و قابل اعتماد، مخصوصا در رابطه با شبکه های ارتباطات، اهمیت دارد.

 

۱۴-تحلیلگر شهرسازی

جمع آوری داده ها در شهرهای هوشمند در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد. می توان به کلی گفت که ایجاد ارتباط بین داده ها و رفتار انسان، منجر به ایجاد شهرک های قابل درک می شود.

 

۱۵-مهندس مجتمع

این مهندسین با سیستم های چندگانه، به اشتراک گذاری داده ها و استفاده از اطلاعات کار خواهند کرد. به عنوان مثال، سنسورهای هوا در چراغهای خیابانی می توانند دستور کار برای snowplows را صادر کنند. این یکی از دلایلی است که فولام کنترل خود را بر روی نیاگارا [استاندارد واقعی برای سیستم های وب همگرا] ساخته است، زیرا این یک چارچوب برای تلفیق بیش تر از روشنایی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *