فناوری هوشمند

فناوری هوشمند چیست؟

فناوری هوشمند چیست؟
لطفا به این پست رای دهید

فناوری هوشمند یک قدم جلوتر از مکانیک ​​و الکترونیک است. فناوری هوشمند دارای ویژگی های تعاملی است که اغلب به کنترل از راه دور کاربر از طریق اینترنت کمک می کند.

SMART Technology کسب و کارهای کوچک و بزرگ را با سازمان های دولتی و غیر دولتی با راه حلی برای رشد، بهره وری و آگاهی عمومی فراهم می کند. بخش SMARTV FOCUS ON SUCCESS یک مجله برجسته تلویزیونی است که ویژگی های تجاری و حرفه ای را ارائه می دهد که محصولات و خدمات با کیفیت را برای بینندگان Wash DC ارائه می دهند. SMART Technology همچنین وب سایت و طراحی پورتال، ویدئو و جریان در وب، ارتقاء در همه زمینه های رسانه ای (از جمله پخش تلویزیونی) و PR را فراهم می کند. در ادامه به بخش هایی از فناوری هوشمند اشاره خواهیم کرد.

 

انواع فناوری هوشمند

nest_thermostat

فناوری هوشمند 3

یک نمونه عالی از فناوری هوشمند Nest thermostat است. این ترجیحات به شما می آموزد و نشان می دهد که چگونه اتوماسیون خانگی اجازه می دهد تا نور، سرگرمی و حرارت از طریق تلفن های هوشمند از هر مکانی کنترل شود.

این ها همه پیشرفت هایی است که یک مرحله بیشتر از مکانیک پایه است.

 

گوشی های هوشمند

فناوری هوشمند 1

گوشی های هوشمند از یک تماس تلفنی ساده و ارسال پیام های چند رسانه ای به یک مرحله جلوتر گام برداشته اند و به شما اجازه می دهند از طریق برنامه ها یا یک مرورگر وب به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

آیفون اولین نوع از این گونه بود، اما در حال حاضر تقریبا هر گوشی جدید دارای ویژگی های تلفن هوشمند است که به کاربران اجازه می دهد تا هر زمان که بخواهند به صورت آنلاین باشند.

 

Samsung-smart-tv

فناوری هوشمند 2

تلویزیون های هوشمند تلویزیون هایی هستند که از طریق Wi-Fi یا پهنای باند به اینترنت متصل می شوند و به کاربر اجازه می دهد تا به صورت آنلاین دسترسی پیدا کند.

شما می توانید به برنامه ها، مرورگرهای وب و شبکه فایل های خانگی دسترسی پیدا کنند. قابلیت های تلویزیون را از یک گیرنده به یک رابط کاربری تعاملی گسترش می دهد. پاناسونیک، سامسونگ، ال جی و سونی نمونه خوبی از مارک های تلویزیون هوشمند هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *