فناوری هوشمند در بخش سلامت

فناوری هوشمند در بخش سلامت

فناوری هوشمند در بخش سلامت
لطفا به این پست رای دهید

فناوری هوشمند در بخش سلامت که ما در زندگی شخصی و در سراسر سازمان های بهداشتی به آن تکیه کردیم، اکنون می توانیم در Medicaid کار کنیم و به سازمان ها کمک کنیم تا هزینه ها را کاهش دهند و مراقبت از بیماران را بهبود ببخشند.

در اینجا شما برخی از اندیشه های مربوط به فناوری هوشمند در بخش سلامت سال ۲۰۱۸ را پیدا خواهید کرد.

۲۰۱۷ یک سال غنی برای فناوری پزشکی بود. تکنولوژی های شگفت انگیز تقریبا هر روزه به زندگی و بازار ما وارد شده اند و این در سال آینده نیز متوقف نخواهد شد.

 

من امیدوارم سال ۲۰۱۸ سالی باشد که ما تصدیق کنیم که یک انقلاب فرهنگی در راه است که تنها با فن آوری های هوشمند و جدید آغاز می شود.

 

فناوری هوشمند در بخش سلامت برتر با بزرگترین وعده های سال ۲۰۱۸

فناوری هوشمند در بخش سلامت

۱) عصر جدید در مراقبت از دیابت»

در سال ۲۰۱۸ اداره غذا و داروی آمریکا اولین پانکراس مصنوعی در جهان را تأیید کرد. دستگاه قند خون و انسولین را به صورت خودکار عرضه می کند. این بیماران دیابتی را قادر می سازد تا زندگی ساده تر و پایدار داشته باشند. این بزرگترین گام در جهت پیشگیری از ابتلا به دیابت در سال است.

 

۲) پزشکی دقیق در انکولوژی»

تکنولوژی دیجیتال با تغییر روش های در دسترس برای سرطان آغاز به کار خواهد کرد. انکولوژی شخصی در حال حاضر از طریق راه اندازی شرکت هایی مانند بنیاد پزشکی و SmartPatients، در دسترس است.

هدف بنیادین پزشکی سرطان برای پیشگیری از سرطان است. این اطلاعات درمان های سرطانی خاص مبتنی بر DNA را فراهم می کند. SmartPatients تلاش می کند که پیشگیری از سرطان را با توانمند سازی بیماران از طریق جامعه آنلاین ایجاد کند.

 

۳) روش ویرایش ژنوم CRISPR در آزمایشات بالینی

فناوری هوشمند در بخش سلامت

هر دهه یا هر چند سال، تنها چند ایده جدید وجود دارد که پتانسیل انقلابی در کل صنعت مراقبت های بهداشتی و دارویی را نشان می دهد. روش ویرایش ژنوم CRISPR این پتانسیل را دارد تا تغییر کند.

بعضی از دانشمندان همچنین معتقدند که ما می توانیم سلول هایمان را در سیستم ایمنی بدنمان با CRISPR تغییر دهیم تا آنها را در برابر سلول های سرطانی بهبود دهیم و به آنها کمک کنیم تا این موجودات بدخواه را از بین ببرند. آزمایشات سال جاری نیز نشان داد که چگونه دانشمندان قادر به تغییر ژن موش ها با دیستروفی عضلانی دوشن بودند. من معتقدم که سال ۲۰۱۷ فرصت خوبی برای راه اندازی اولین آزمایش های بالینی برای بررسی قدرت واقعی CRISPR در تغییر بیماری های ویرانگر وجود دارد.

 

۴) Pharma شروع به استفاده از AI عظیم در آزمایشات بالینی و تحقیقات دارویی می کند

آزمایشات بالینی یک دهه طول می کشد و میلیاردها دلار هزینه می خواهد. این عمل پزشکی باید تغییر کند. توسعه سریع هوش مصنوعی ممکن است به آزمایشات بالینی کمک کند. با کمک AI ممکن است نیاز به زمان بسیار کمتری داشته باشند و ممکن است به موسسات پزشکی و بیماران خود نزدیکتر شوند. به عنوان مثال شرکت Atomwise از ابررایانه ها استفاده می کند که درمان از یک پایگاه داده از ساختارهای مولکولی را ریشه کن می کند. سال گذشته Atomwise یک جستجوی مجازی برای داروهای ایمن و موجود را برای طراحی مجدد درمان ویروس ابولا راه اندازی کرد. آنها دو دارو را که توسط فناوری AI پیش بینی شده بود، کشف کردند که می تواند احتمال ابتلا به ابولا را کاهش دهد. این تجزیه و تحلیل، که معمولا ماهها یا سالها طول میکشد، در کمتر از یک روز تکمیل شد!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *