عملیات شهری و زیرساخت شهر هوشمند

عملیات شهری و زیرساخت شهر هوشمند

عملیات شهری و زیرساخت شهر هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

عملیات شهری در حال دستیابی به رویکرد جامع تری برای دسترسی به کارایی و بهینه سازی در مقیاس شهری است. از این رو ادارات مختلف در بخش دولتی شهر بایدهمکاری کنند که این امری حیاتی است.

داشتن پویایی لازم برای ساختن نسل جدید محیط های شهری الزامی است، دولت شهر روش هایی را برای تفکیک سرویس های زیرساخت در ارائه قابلیت های نوین و یکپارچه دیجیتال شناسایی می کند.

به منظور تداوم با سرعت سریع در تغییرات، تکیه بر ابزار مکانیکی و نظارتی بر عوامل محیطی شهر لازم است که با بحث محاسباتی جایگزین شود تا ضبط و کشف اطلاعات در زمان واقعی را جایگزین کنند.

سیلو های داده متعلق به نهادهای شهرداری، راه را برای یک پلت فرم اطلاعات باز تر فراهم می کنند که امکان ادغام بدون درز و ایجاد ارزش بالقوه را ایجاد میکند.

 

عملیات شهری و زیرساخت

عملیات شهری

برای یک لحظه، عملیات شهری و زیرساخت های اصلی شهری در حال اجرا در یک شهر بزرگ پر رونق را در نظر بگیرید. چالش توسعه شهرهای هوشمند، این است که این بلوک ها را بیرون بیاورند و قابلیت های خود را به یک معماری پلتفرم متصل کنند که به یکپارچگی در میان ادارات و بخش های محلی کمک می کند. استراتژی این است که از چشم انداز عملیاتی مرکزی به یک دیدگاه متمرکز بر شهروندان نسبت به خدمات ارائه شده بپردازد. در هر یک از این زمینه ها مانند مدیریت، سلامت و تجارت، تمرکز به سمت خارج و سپس بازگشت به پلتفرم جدید فرصت های جدیدی برای تبدیل و ایجاد ارزش بیشتر برای شهروندان ایجاد می کند.

ایده بزرگ این است که محیطی را ایجاد کنیم که کیفیت زندگی شهروندان از طریق تجربیات و هزینه های دیجیتال به طور قابل توجهی افزایش می یابد. چگونه شهروندان می توانند از نقطه A به نقطه B در شهر راحت تر بروند؟ شهروندان چگونه می توانند راهی جدید برای صرفه جویی در انرژی پیدا کنند؟ چگونه کسب و کار ها می توانند توسعه های جدید پایدار را برای مراقبت از محیط طبیعی انجام دهند؟ اینها انواع سوالاتی هستند که چالش های طراحی را برای یک شهر هوشمند در آینده به ارمغان می آورد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *