تازه های فناوری هوشمند

تازه های فناوری هوشمند در صنعت ساختمان

تازه های فناوری هوشمند در صنعت ساختمان
لطفا به این پست رای دهید

تازه های فناوری هوشمند در صنعت ساخت و ساز به خاطر تمایل خود برای اجرای فن آوری های هوشمند جدید شناخته نشده است، اما نمی تواند موج تکنولوژی جدیدی را که در اطراف آن قرار دارد نادیده بگیرد. همانطور که توانایی هوش مصنوعی، هواپیماهای بدون سرنشین، چاپ سه بعدی و سایر تکنولوژی های جدید همچنان رشد می کند؛ به نظر می رسد به طور فزاینده ای ساخت و ساز آماده است تا به یک دوره از اختلالات تکنولوژی جدید باز شود. در ادامه با تازه های فناوری هوشمند آشنا شوید. با ما همراه باشید.

 

تازه های فناوری هوشمند

تازه های فناوری هوشمند

جان هریس، مدیر فن آوری دیجیتال در Mace، می گوید: “میزان فناوری های مخرب که برای ساختن دقیق تر در” پیگیری راه بهتر “ظاهر می شود، شگفت آور است. مهمتر از همه، صنعت ساخت و ساز به نظر می رسد آمادگی سرمایه گذاری در این راه جدید را در سطح بی سابقه ای داشته باشد.

تیم چپمن، مدیر Arup می گوید: “این تغییر در ذهنیت است که همیشه بزرگترین چالش است. “هنوز بسیاری از افراد وجود دارند که می خواهند از شیوه های قدیمی برای انجام کارها محافظت کنند، اما شواهدی از صنایع دیگر که تکنولوژی آن را گرفته است نشان می دهد که به زودی شاهد چشم پوشی در آن باشیم.

بر اساس گزارش جدید Raconteur، بیش از ۶۰ درصد از پروژه های ساختمانی در حال حاضر از مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) و فناوری نظارت از راه دور استفاده می کنند. بیش از ۴۰٪ از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کنند و ۳۰٪ از شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) و تکنولوژی خودکار رباتیک استفاده می کنند.

“نیک اروزن روزنامه نگار تکنسین آزاد، می گوید:” در حال حاضر متخصصین حرفه ای می دانند که تکنولوژی می تواند این بخش را متوقف کند، بهره وری را افزایش دهد و صنعت را برای همیشه تغییر دهد. “

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *