مزایای اسپانسر شدن در کنگره شهر هوشمند

مزایای اسپانسر شدن در کنگره شهر هوشمند

مزایای اسپانسر شدن در کنگره شهر هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

اسپانسر شدن در کنگره مزایای زیادی دارد،حمایت مالی و اسپانسرینگ در همایش ها سبب رونق کار و برند تجاری می گردد. تبلیغات در هر شکلی به معنای برقراری ارتباط از طریق یک رسانه در مورد یک شرکت، یک رویداد، یک محصول یا ایده است که در یک پیام قابل تشخیص است و با هدف تشویق یا اطلاع رسانی به اعضای گروه خاصی از مخاطبین است. در حالی که اسپانسرینگ یک نوع رابطه بین یک شرکت و یک دارایی است که یک شرکت برای یک کسب و کار یا تجارتی که ارائه می دهد، مبلغی را پرداخت می کند یا در عوض، معادل قیمت حمایت مالی کالاها و خدمات عرضه می کند. تبلیغات و حمایت مالی دو ابزار تبلیغاتی مختلف هستند که از آنها می توان استفاده کرد، بستگی به هدف و موقعیت شرکت در بازار هدف دارد. به عنوان مثال، یکی از تفاوت های بین تبلیغ کنندگان و حامیان مالی این است که تبلیغات پیام خاصی را به نمایش می گذارد تا اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی محصول به دست آورند. اما با وجود ویژگی های تبلیغاتی، حمایت مالی از مزایای قابل توجهی برخوردار است که در بسیاری موارد باعث می شود که آن ها از تبلیغات بهتر باشند.

اسپانسر شدن در کنگره

با توجه به افزایش حجم تبلیغات مستقیم برند در رسانه ها، اثربخشی این نوع تبلیغات کم کم در حال کاهش است و مخاطبان به احتمال زیاد به این نوع تبلیغات کمتر توجه می کنند. از سوی دیگر، مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) بسیار مؤثر و محبوب در میان عموم مردم است.

با توجه به ملیت این کنگره و پذیرش محققان، دانشجویان و دانش آموزان، مشخص است که برگزاری این کنگره ها و پشتیبانی مادی و معنوی شرکت ها، صنایع و موسسات می تواند نقش مهمی در پیشبرد آینده و نتایج  آن ایفا کند. بنابراین، دبیرخانه مرکز کنگره، مشارکت سازمان ها و سازمان های عمومی، موسسات تحقیق و فن آوری، شرکت ها و موسسات خصوصی را مورد استقبال قرار می دهد. در ادامه با مزیت های اسپانسر شدن در کنگره آشنا شوید.

 

مزیت های اسپانسر شدن در کنگره

آگاهی برند

از حمایت های کنگره ها می توانید بیشتر در مورد استفاده از نام تجاری خود برای کسب و کار خود استفاده کنید.

 

ارتقاء نام تجاری به عاملان بازار

بسیاری از مدیران در این نوع سمینارها و کنفرانس ها حضور دارند و با معرفی آنها می توانید روی آنها بعنوان مشتریان آینده حساب کنید.

نامه ها و پکیج اسپانسرینگ به تعداد زیادی از مدیران ارسال می شود، بنابراین کسانی که در سمینار هم شرکت نمی کنند، می توانند لوگو و نمایه شما را مشاهده کنند و می توانند مشتری آینده شما باشند.

تیزر پخش می شود و تبلیغات شما در این سمینارها نیز سبب ایجاد ذهنیت های مثبت در ذهن شرکت کنندگان و مدیران می شود. از سوی دیگر، می توانید مهمانان خود را به صورت رایگان به سمینار مربوطه دعوت کنید.

 

افزایش آگاهی عمومی

افزایش آگاهی عمومی یک موضوع بسیار مهم برای مخاطبان است و هرچه مخاطبان بیشتری شما و نام تجاری شما را ببینند، شما را به اهدافتان نزدیکتر می کنند. این آگاهی باید واقعا مثبت باشد. آگاهی از طریق رسانه های چاپی و دیجیتالی نیز باید فراهم شود.

 

بهبود تصویر برند

بهبود تصویر برند در ذهن مشتری همیشه اهداف شرکت های بزرگ بوده است. اگر تصویر برند در ذهن مخاطبان افزایش یابد، می تواند به استراتژی های برند شما کمک نماید. بهبود تصویر برند با کمک حامیان مالی، می تواند یک احساس خوب از نام تجاری شرکت ایجاد کند. شما باید این را بدانید، تا وقتی تصویر خوب از برند در ذهن مخاطبان نقش نبندد هیچ چیز باارزشی برای این برند اتفاق نخواهد افتاد.

پیوند شرکت حمایت کننده با یک رویداد مناسب در سطح بین المللی، می تواند تصویر آن برند را در بازار هدفش بهبود ببخشد.

 

افزایش فروش

به عنوان یک تولید کننده، شرکت یا موسسه، بهتر است بدانید که حمایت مالی نمی تواند باعث فروش شود، اما فروش را آسان تر می نماید. شما ابتدا باید در معرض دید قرار بگیرید تا زمانی که مخاطب در زمینه فعالیتی شما فکر می کند ابتدا شما را به یاد بیاورد یا یکی از اولین ها باشید. این به ویژه برای شرکت ها و تولید کنندگان تازه تاسیس شده مناسب است. برای مثال، نمایشگاه ها برای محصولات یا خدمات بسیار مناسب هستند. شما می توانید محصولات و یا خدمات خود را به غرفه داران در نمایشگاه بسپارید.

 

متفاوت شدن از رقبا

ما بیشتر خودمان را از طریق حمایت مالی نشان می دهیم و رقبای بیشتری را ایجاد می کنیم. هرچه بیشتر قدرت خود را در اسپانسرینگ نشان دهید، بیشتر اعتماد مخاطبان خود را جذب می کنید. برای بهبود این، بهتر است با حضور در رویدادهای مختلف. بیشتر در مقابل مخاطبان خود بایستید، تا به اهداف خود نزدیکتر شوید.

 

ارتباط با افراد مناسب

افرادی مهم هستند که مناسب برای بهبود کسب و کار ما باشند. این افراد کانال های بسیار خوبی هستند. سعی کنید به طور موثر با آنها ارتباط برقرار کنید. با داشتن کانال های بیشتر شما بیشتر می توانید اهداف خود را به دست آورید. شما می توانید به این افراد دسترسی پیدا کنید، زیرا برای کسب و کارتان بهتر است.

 

دسترسی به مخاطبین به صورت زنده

تبلیغات به صورت غیر مستقیم به بینندگان دسترسی دارد، اما حامی مالی دسترسی به مخاطبان زنده با بیننده های رویداد دارد.

 

امکانات فضایی و حمایتی برای اسپانسر شدن در کنگره

 1.  درج علامت تجاری در صفحه اول کتاب
 2.  آگهی های کنار استیج سمینارها
 3. محل نصب استند اسپانسر
 4. چاپ تبلیغات در یک طرف کارت ورود مهمان
 5. پک ورودی با آرم و اطلاعات حامی
 6. درج نام و لوگو اسپانسر به عنوان حامی کنفرانس بر روی تمامی پوسترها، برگه نظرسنجی و روزنامه رسمی
 7.  نام و لوگو حامی کنفرانس در همایش
 8. درج پرچم حامی در نزدیکی سالن سمینار
 9. نمایش آرم و لینک سایت اسپانسر در سایت رسمی این سمینار
 10. اشاره مجری به حمایت کننده مالی و معرفی محصولات اسپانسر در طول سمینار

 

مزایای اسپانسر شدن در کنگره شهر هوشمند

 • استفاده از تبلیغات در کشور به دلیل حضور تبلیغات در سایت و حضور خبرگزارها و سازمان های مرتبط …
 • دسترسی مستقیم به مشتریان حاضر در کنفرانس
 • پخش آگهی های تبلیغاتی برای محصولات و خدمات در طول کنگره
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *