تجلیل از بانک های موفق در حوزه بانکداری هوشمند

تجلیل از بانک های موفق در حوزه بانکداری هوشمند

تجلیل از بانک های موفق در حوزه بانکداری هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

تجلیل از بانک های موفق در کنگره فناوری های هوشمند انجام می گردد، دبیر کنگره جهانی شهر هوشمند اعلام کرد که برگزاری کنگره جهانی ۲۰۱۸ با حضور بهترین کارشناسان داخلی و خارجی در زمینه بانکداری هوشمند برگزار خواهد شد.

برای اولین بار،کنگره جهانی فناوری های هوشمند با حضور با شکوه و جامع کارشناسان ملی، محققان، دانشجویان و مدیران فن آوری در زمینه اطلاعات بانکداری و هوشمند و هم چنین حضور و همکاری مهمانان از کشورهای مختلف جهان مانند آلمان، ایتالیا، استرالیا و… و نیز مشارکت قابل توجهی از اساتید داخلی و خارجی و مدیران شرکت های خارجی از شرکت های مشهور و پر طرفدار در جهان در زمینه های مختلف با حمایت دانشگاه ها و سازمان های اجرایی برگزار می گردد.

کنگره جهانی فناوری هوشمند ۲۰۱۸ با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه های معتبر کشور در مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی سیستم اداری یکی از نگرانی های اصلی دولت و ریاست جمهوری بوده است، بنابراین تمام سازمان ها و شرکت ها باید در تلاش برای دستیابی به این هدف باشند.

 

کنگره جهانی فناوری هوشمند

کنگره جهانی فناوری هوشمند در بخش های مختلف برنامه ریزی شده است تا هدف این امر را با سه رویکرد اصلی شهر هوشمند و دولت هوشمند و بانکداری هوشمند به دست آورد.

از محورهای این کنگره می توان به اینترنت اشیا (IOT)، محاسبات ابری، امنیت در نرم افزار اداری و الکترونیکی و فناوری های همراه اشاره کرد. همچنین موضوعاتی نظیر مدیریت شهر هوشمند، آینده شهرها و ارتباط آن با هوشمند سازی، سیستم حمل و نقل هوشمند، سلامت هوشمند و … در حوزه شهر هوشمند در این رویداد مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

مسائلی مانند استفاده از فناوری اطلاعات در صنعت بانکی، مدیریت شعب بانک هوشمند، محاسبات ابری، نقش بانکداری هوشمند در شهر هوشمند، امنیت و حفظ حریم خصوصی در بانکهای هوشمند در زمینه هوش تجاری در بانکداری از موضوعات بانکداری هوشمند می باشد.

برگزاری پانل تخصصی، کارگاه های آموزشی و سخنرانی های کلیدی در کنگره طی دو روز یکی از برنامه های کنگره است.

یکی از نکات مهم در این رویداد، حضور کارشناسان چندین کشور از جمله ایتالیا، اسپانیا، یونان، کره جنوبی و … برای ارائه مدل ها و نمونه هایی از بانکداری هوشمند است.

بانکداری هوشمند با استفاده از فناوری پیشرفته و سخت افزاری مبتنی بر شبکه و ارتباطات تلفنی برای تبادل منابع و اطلاعات مالی به صورت الکترونیکی می باشد و نیازی به حضور یک مشتری فیزیکی در شاخه نیست.

تجلیل از بانک های موفق

“دستاوردهای بانکداری هوشمند برای بانک ها می تواند برای افزایش مشتریان و کاهش هزینه ها و افزایش سود استفاده شود.”

 

اهمیت استفاده از فناوری های هوشمند در بانکداری الکترونیک برای تسهیل معاملات بانکی، فاقد محدودیت است. به این معنا که، تصمیم گیرندگان مدیران بانک های سطح بالا و خدمات مشتری بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها به صورت پیشرفته در سیستم بانکی گسترده شده است و با انجام یک تحلیل دقیق از رویکردها و جهت گیری های آینده یک بانک تغییر می کند.

 

تجلیل از بانک های موفق در کنگره شهر هوشمند

بانک ها، به عنوان موسساتی که همیشه پیشگام استفاده از فناوری های جدید هستند، می تواند یکی از شاخص های کلیدی در دستیابی به دولت الکترونیک و مدلی برای سازمان های دیگر در این زمینه باشند. تجلیل از بانک های موفق در این کنگره انجام می شود.

” حضور شرکت های فناوری داخلی و بین المللی در نمایشگاه بانکداری هوشمند، که آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه هوشمند سازی ارائه خواهد داد، قطعا موثر خواهد بود.”

این کنگره قصد دارد تا به تجلیل بانک های موفق در زمینه سیستم بانکی هوشمند با اهدای تندیس طلایی بانک هوشمند تجلیل به عمل آورد.

برگزاری این رویداد می تواند کمک خوبی در تحقق اهداف سیستم در رابطه با توسعه دولت الکترونیک و مبارزه با فساد در نظام اداری باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *