اهداف برگزاری کنگره شهر هوشمند

اهداف برگزاری کنگره شهر هوشمند

اهداف برگزاری کنگره شهر هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

اهداف برگزاری کنگره شهر هوشمند شامل مباحث و رویکردهای مهمی است که در این بخش قصد داریم به آن بپردازیم. کنگره “ICT Tech 2018” با رویکرد هوشمند سازی و اصلاح نظام اداری با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی و دانشگاه های معتبر کشور با هدف بررسی برنامه های الکترونیک برای اصلاح نظام اداری و توسعه بخش دولتی از دستگاه های الکترونیکی و هوشمند کل کشور در مرداد سال ۹۷ برگزار خواهد شد.

اهداف برگزاری کنگره شهر هوشمند

اهداف برگزاری کنگره شهر هوشمند

دبیرخانه کنگره، با همکاری برخی از دانشگاه های معتبر کشور از جمله دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه فردوسی، دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد تا از تجربیات استادان برجسته دانشگاه های معتبر ایران و جهان استفاده نماید. این کنگره به دنبال گرد هم آوردن محققان، دانشگاهیان، سیاستگذاران و مدیران، سازمان های مربوطه و افراد علاقه مند و متخصصین در این حوزه و همچنین فرصت تبادل اطلاعات و ارائه یافته های جدید در زمینه های مختلف فناوری های هوشمند می باشد.

اهداف برگزاری کنگره شهر هوشمند به گونه ای است که کمیته علمی و اجرایی کنگره بین المللی شهر هوشمند در تلاش است تا این کنگره را به ایجاد فرصتی برای ایجاد یک روند دائمی و جامع تشکیل دهد و به بهبود کیفیت و کمیت منطقه کمک کند.

 

پذیرش و انتشار مقاله در کنگره شهر هوشمند

با توجه به حضور کارشناسان در زمینه های مختلف در کنگره شهر هوشمند، کنگره آماده است تا مقالات را در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب در مجلات معتبر ISI و ISC منتشر کند. فرآیند پذیرش و انتشار مقاله ISI و ISC دانشجویان در کنگره به گونه ای است که محقق یا دانشجو می تواند کل پروسه را به دست گیرد و بر آن نظارت داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *