امنیت و ایمنی عمومی در شهرهای هوشمند

امنیت و ایمنی عمومی در شهرهای هوشمند

امنیت و ایمنی عمومی در شهرهای هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

امنیت و ایمنی عمومی به عنوان یک جزء هوشمند برای هوشمند کردن شهری مثل شیکاگو محسوب می گردد. شرکای شهر به طور خاص اطلاعات را به پلیس شهر منتقل می کنند تا از یک تکنولوژی در واحد فرماندهی که قادر است گروه بزرگی از مردم را در یک فضای باز بدون دخالت انسان مدیریت کند، استفاده نمایند. گروهی که احتمالا شورش قریب الوقوع را ایجاد خواهد کرد. واحد کنترل در همه چیز با استفاده از مانیتورهای تلویزیونی مورد استفاده برای پخش صحنه های مختلف از بخش های مختلف تسلط دارد. این بسته ها دارای دوربین های HD هستند که رسانه های پخش را پوشش می دهند و در داخل LED ها نصب می شوند. این بسته بخشی از WindyGrid City Hydromeethnic است، که به عنوان یک پایگاه داده برای بسیاری از مأموریت ها که به سرعت به گروه ها پاسخ می دهد، مرتبط شده است.

سیستم قضاوت در زمان آنتونیو، با استفاده از تکنولوژی مورد استفاده در شهر هوشمند، سریعا به روند رسیدگی شکایات می پردازد. میلر گفت: “با استفاده از این مکانیزم، رسیدگی به پرونده هایی که برای شهروندان ۴۶۰ مایل دورتر است و از لحاظ فاصله، رانندگی بسیار طولانی است، به دادگاه ارسال می شود.

از طریق تکنولوژی شهر هوشمند، ساکنان می توانند از طریق دوربین های نظارت که در یک مکان خاص با کیفیت مشخص در هر منطقه نصب می شوند، به شکل حضور در دادگاه همه چیز را بررسی کنند. “حکم به صورت آنلاین صادر می شود که به سرعت با راه حل امن و عمومی حل خواهد شد. در ادامه با مبحث امنیت و ایمنی عمومی در شهرهای هوشمند آشنا شوید.

 

امنیت و ایمنی عمومی در شهرهای هوشمند

امنیت و ایمنی عمومی

هرچند خیلی از شهرهای جهان هوشمند نمی باشد. به روزرسانی فناوری و تکنولوژی ها امروز برای حرکت هوشمندانه یک فرایند زمان گیر است اما در عین حال افراد و سازمان ها می توانند در این بخش شرکت کنند. افراد و سازمان ها با راه اندازی گروه های غیرنظامی که برای بررسی بسیاری از موضوعات ایجاد شده اند، می توانند داده ها را جمع آوری کرده و این داده ها را برای توسعه دهندگان فراهم کنند تا برنامه ریزی برای یک شهر هوشمند انجام دهند. مهم نیست که چه میزان برنامه پیاده سازی جذابیت داشته باشد، مهم این است که در نظر بگیرید که شهروندان چه می خواهند.

منون در ارتباط با شهر هوشمند گفت: “شهرهای هوشمند در حال فرایند توسعه هستند و آگاهی نسبی بخشی از نیازهای یک شهر هوشمند است.”

” باید بدانید که هوشمند سازی یک شهر همیشه نیازمند درک درستی از تغییرات است. بهتر است برای هوشمند سازی بهترین ابزار لازم استفاده گردد که از مردم و فرهنگ آنها پشتیبانی کند و آنها را پر جنب و جوش نماید.”

 

از این رو کنگره بین المللی شهر هوشمند یکی از رویدادهای مهم بین المللی در ایجاد شهرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ است. شعار سال، تبدیل شدن کلان شهر به بهترین مکان برای زندگی، کار و رشد است. زمینه توسعه پایدار و تحول شهرها در سراسر جهان وجود دارد و شهروندان مرکز راهبردهای آینده شهری هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *