اساتید خارجی 2

معرفی برخی اساتید خارجی حاضر در کنگره شهر هوشمند

معرفی برخی اساتید خارجی حاضر در کنگره شهر هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

اساتید خارجی حاضر در کنگره شهر هوشمند ، در این مقاله خدمت شما معرفی می شوند. کنگره شهر هوشمند به عنوان یک استراتژی برای کاهش مشکلات ایجاد شده توسط رشد جمعیت شهری تلقی می گردد، از این رو نمایندگان مجلس با برنامه ریزی و تصویب قوانین جدید، نقش مهمی در هوشمند سازی و ساخت و ساز ایفا می نمایند. حضور مدیران اجرایی در کنگره بین المللی شهر هوشمند و تجربه کارشناسان پیشرو در ایجاد شهرهای هوشمند از جمله ایتالیا، اسپانیا، یونان، کره و غیره می تواند بسیار کمک کننده باشد.

مجموعه ما این افتخار را دارد تا از حضور تعدادی از سخنرانان و اساتید خارجی در “کنگره بین المللی شهر هوشمند” بهره برد، در ادامه به معرفی این اساتید خارجی برجسته و مطرح می پردازیم.

 

اساتید خارجی حاضر در کنگره شهر هوشمند

اساتید خارجی

میکل استاپه

اساتید خارجی 3

میکل استاپه با بیش از ۲۰ سال  تجربه حرفه ای در ارائه تحولات دیجیتالی و پروژه های نوآورانه با تجربه اجرایی هیئت مدیره در دولت و مشاور شرکت های صنایع مختلف. معاون مدیر دولت باز کاتالونیا و معاون رییس جمهور مدیریت عمومی انجمن کاتالونیا.

 

یونگ هو بیک

اساتید خارجی 4

یونگ هو بیک از کره ی جنوبی, دارای ۲۵ سال تجربه در صنعت نورپردازی جهان است.

او قسمت بزرگی از کارهای خود را صرف نورپردازی فیلیپس کرده است و رکورد طولانی در  زمینه استراتژی و بازاریابی دارد ، وی دارای تجربه طولانی در زمینه هوشمندسازی نورپردازی دارد.

او دارای ارتباطات زیادی در صنعت نورپردازیو روشنایی در سطح محلی و بین المللی برای شهرداری ها، آکادمی و صنعت فناوری اطلاعات است و به عنوان یکی از آگاهترین افراد در زمینه روشنایی در آسیا اقیانوسیه است.

 

فورهاد ربیع

اساتید خارجی 8

تجربه حرفه ای:

استادیار گروه علوم و مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت شاه جلال، بنگلادش

 

پرسنل و همکاران دانشگاه

بخش محاسبات, دانشکده علوم و مهندسی, دانشگاه کورتین استرالیا

مشارکت در تحقیق در زمینه داده کاوی, تجزیه و تحلیل داده ها

 

تحصیلات

دکترای علوم کامپیوتر، ۲۰۱۷  دانشگاه کورتین، استرالیا

(تحت بورس تحصیلی بین المللی تحصیلات تکمیلی و جایزه کارشناسی ارشد استرالیا)

کارشناس ارشد در مهندسی نرم افزار (EMSE)، سپتامبر ۲۰۰۷- دسامبر ۲۰۰۹ دانشگاه صنعتی مادرید – مادرید، اسپانیا

 

هماهنگ کننده

  • اکتبر، ۲۰۱۰-ژانویه، ۲۰۱۱ مرکز تحقيقات، تست و مشاوره، دانشگاه علم و صنعت شاه جلال، بنگلادش
  • آموزش شبکه، حفظ و پشتیبانی از شبکه دانشگاه

 

عضو هیات علمی

  • گروه علوم کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت شاه جلال، بنگلادش ژانویه ۲۰۱۰-ژانویه ۲۰۱۱
  • عضو هیات علمی بخش CSE دانشگاه علم و صنعت شاه جلال، بنگلادش نوامبر ۲۰۰۵ تا اوت ۲۰۰۷
  • عضو هیات علمی بخش ICTدانشگاه متروپولیتن، بنگلادش اوت ۲۰۰۴ – نوامبر ۲۰۰۵
  • عضو هیات علمی آوریل، ۲۰۰۴-اوت ۲۰۰۴ گروه علوم و مهندسی کامپیوتر دانشگاه بین المللی Sylhet، بنگلادش

 

ماسیمیلیانو مندرینی

اساتید خارجی 5

معمار و طراح , متخصص فضای سبز, برای سال های زیادی در زمینه تحقیقات، طراحی، معماری و پایداری کار کرده است. مشاور و هماهنگ کننده پروژه های مختلف و کار در هر دو بخش دولتی و خصوصی در ایتالیا و خارج از کشوربوده است. اومشغول به تدریس و  فعالیت های تحقیقاتی در پلیتکنیک و پلی دیزاین را انجام می باشد .وی عضو گروه تحقیقاتی «واحد استراتژی طراحی، عضو هیئت مدیره کمیته مشورتی موسسه مارانگونی, عضو هیئت مدیره انجمن ساختمان سبز ایتالیا فصل لومباردیا, عضو هیئت مدیره کنسولگری فرهنگ منطقه لومباردی, عضو هیئت مدیره MDA می باشد.

وی متخصص در زمینه نوآوری به عنوان طراحی محصول و معماری محیط زیست می باشد.

 

دیگر اساتید خارجی

آندریاس کنستانتینیدس

اساتید خارجی 10

آندریاس کنستانتینیدس مدیر تجاری  شرکت یوبوتو،که  شرکتی پیشرو در زمینه مخابرات و ارتباطات راه دور است چندین بار موفق به کسب دریافت جایزه به عنوان شرکت برتر مخابراتی و ارتباطات را دور شده است. او از سال ۲۰۱۲ به شرکت یوبوتو پیوست و دارای دو دهه تجربه در صنعت ارتبااطات مخابراتی و ارتباطات از راه دور است.

 

اینا دیمیروا

اساتید خارجی 9

مشاور ارشد درزمینه شهرهای هوشمند در تیم Digital Arup است. او یک مدیر پروژه با تجربه ومحقق تحلیلگر  است، و  طیف وسیعی از گزارشاتی را موضوعات شهر هوشمند، از جمله مطالعات بازار و استراتژی های دولت محلی و ملی ارائه می دهد. آخرین کار اینا شامل بررسی کلی استراتژی های شهر هوشمند، خلاصه کردن  مقاله  با نام “تورنتو هوشمندتر برای اجلاس تورنتو هوشمندتر در ماه مه ۲۰۱۶ و همچنین مطالعه ی  فرصتهای شهر هوشمند در بازار لندن است. Ina دارای مدرک کارشناسی مطالعات اروپا از دانشگاه  کینگ لندن و فوق دکترا در برنامه ریزی، رشد و بازسازی از دانشگاه کمبریج است.

 

مصطفی کوموت

اساتید خارجی 7

مصطفی کاموت فارغ التحصیل  دانشگاه  کینگز لندن است دانشگاه لندن. او مهندس کامپیوتر است که  سال هاست مشغول به کار در صنعت بانکداری است. در طول دوران کارش، او مدیریت عملیات IT را برای چند بانک در ترکیهبه عهده داشته . او در حال حاضر در Vodafone ترکیه به عنوان مدير ارشد مديريت کار می کند

 

جوزپ میکل پیکه

اساتید خارجی 6

جوزپ میکل پیکه رئیس انجمن بین المللی پارک های علمی و زمینه های نوآوری (IASP) و رییس اجرایی پارک خلاقیت لا سل است. او متخصص اداره کل سیاست های منطقه ای و شهری (DG REGIO) کمیسیون اروپا و عضو تیم متخصصین سیاست های نوآوری در کمیسیون اروپا سازمان ملل متحد (UNECE) است. او چندین سازمان هیبریدی را که مدل مشارکت دانشگاه صنعتی-دولتی را در دست دارند، ارتقاء داده است. در زمینه مدیریت دولتی، مدیرعامل شرکت  Innovation District  بارسلونا بوده است. از دیگر پروژه هایی که در آن حضور داشته است می توان به مشارکت در در تیم سرمایه گذاری نوآوری اروپا بارسلونا اشاره کرد. او چندین مقاله را در نشریات و کنگره های اکوسیستم نوآوری، نوآوری های باز و کارآفرینی منتشر کرده است.

 

کارل لیراد

اساتید خارجی 12

کارل دارای تجربیات گسترده و تخصص فراوانی در بسیاری از صنایع مختلف مانند تجارت الکترونیکی ، وب، داروسازی،  مسایل دولتی، مخابرات، رسانه  ها دارد.کارل همیشه با علاقه به آنچه که برای رشد مشتری مناسب است، کار می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *