برگزاری کنگره بین المللی شهر هوشمند

برگزاری کنگره بین المللی شهر هوشمند

برگزاری کنگره بین المللی شهر هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

کنگره بین المللی شهر هوشمند با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت جهاد کشاورزی و دانشگاه های معتبر کشور حمایت می گردد.

در کنگره بین المللی شهر هوشمند ، ۱۰ کشور پیشرو در فناوری های هوشمند، از جمله ایتالیا، اسپانیا، یونان و کره جنوبی حضور دارند، که مدل های مختلفی از شهر هوشمند را مطابق شهر های هوشمند جهان نظیر بارسلون ارائه خواهد گردید.

در کنگره بین المللی شهر هوشمند ، نخبگان و کارشناسان ملی و بین المللی در این زمینه سخنرانی و به ارائه راه حل های عملی و سازماندهی شده می پردازند، کارگاه ها، جلسات کارشناسان و پانل ها با موضوعاتی مانند مدیریت شهر هوشمند، آینده شهر و ارتباط آن با هوش مصنوعی، هوش سلامت، از جمله برنامه های کنگره می باشد.

 

“این برنامه ها می تواند مردم و مقامات را با نیازها، دستاوردها و استراتژی های ایجاد یک شهر هوشمند آشنا کند و این یک قدم بزرگ برای رسیدن به هدف است.”

 

کنگره بین المللی شهر هوشمند

برگزاری کنگره بین المللی شهر هوشمند 2

شهر هوشمند به عنوان یک استراتژی برای کاهش مشکلات ایجاد شده توسط رشد جمعیت شهری ظهور می کند، از این رو نمایندگان مجلس با برنامه ریزی و تصویب قوانین جدید، نقش مهمی در هوشمند سازی و ساخت و ساز ایفا می نمایند. حضور مدیران اجرایی در کنگره و تجربه کارشناسان پیشرو در ایجاد شهرهای هوشمند از کشورهای مختلف جهان از جمله ایتالیا، اسپانیا، یونان، کره و غیره می تواند بسیار کمک کننده باشد.

لازم به ذکر است که شهر هوشمند ابزارها و داده های الکترونیک را مدیریت می کند، شرایط مصرف مطلوب برای شهروندان را فراهم می کند، دارای زیرساخت های هوشمند و ارتباطات، حمل و نقل شهری هوشمند، و دولت و شهروند هوشمند می باشد.

باید خاطر نشان کرد که مشکل اصلی در کشور، دیدگاه سنتی مقامات در شهر هوشمند است که تغییر در این بخش را بسیار محدود و کم نموده و مشکل دوم مقاومت مردم در برابر تغییرات ساخته شده توسط شهر هوشمند می باشد، بنابراین برای حل این مشکل، اطلاعات مهم باید به مقامات ارائه شود و باید مفهوم شهر هوشمند و مزایای آن به خوبی توضیح داده شود.

 

“یکی از برنامه های مهم، ارائه بسته های سیاستی است که نتیجه ایده ها و دستورالعمل های عملی برای اجرای شهر هوشمند توسط استادان داخلی و کارشناسان خارجی به دولت و مجلس فرستاده شود.”

امیدواریم به لطف خداوند منان و تلاش و همکاری همه عزیزان علمی و اجرایی، و نیز استقبال گسترده شما پژوهشگران و محققین، “کنگره بین المللی فناوری هوشمند ، دولت الکترونیک و شهر هوشمند” با موفقیت اجرا گردد.

ما امیدواریم که این رویداد علمی، بازخورد مناسب برای همه شرکت کنندگان را فراهم کند و زمینه پیشرفت آتی را برای محققان و پژوهشگران کشور عزیزمان را فراهم نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *