ارائه گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند

ارائه گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند

ارائه گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند
لطفا به این پست رای دهید

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند در کنگره شهر هوشمند ارائه می گردد، از این رو با توجه به خدمات الکترونیکی و توجه نظام جمهوری اسلامی ایران به شهر الکترونیک و هوشمند، سازمان های اجرایی باید به منظور بهبود کیفیت و کمیت خدمات به مردم و مطابق دستورالعمل های مربوطه، موارد زیر را انجام دهند:

  • اطلاعات الکترونیکی در مورد نحوه ارائه خدمات، همراه با زمان اجرای آن و اسنادی که متقاضی باید ارائه دهد.
  • تهیه فرم های مورد نیاز برای ارائه خدمات از طریق رسانه های الکترونیکی و ابزار
  • ارائه خدمات شهروندان به صورت الکترونیکی و حذف نیاز مردم به بازدید از دفتر اجرایی برای خدمات.

به منظور تسریع و تسهیل ارائه خدمات به مردم، واحدهای خدمات از طریق دولت الکترونیک از طریق بخش دولتی و سازمان های غیر دولتی در شهرها ایجاد می شوند. همه سازمان های اجرایی مسئول ارائه این خدمات هستند که توسط این مراکز می توانند به این طریق ارائه شوند.

 

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند

این مجموعه آماده صدور گواهینامه بین المللی مختلف از جمله صدور گواهینامه شرکت و حضور در همایش، گواهی نامه شرکت در کارگاه های آموزشی و تخصصی کنگره شهر هوشمند و هم چنین گواهی بین المللی ارائه مقالات در زمینه اینترنت اشیا، فناوری اطلاعات، شهر هوشمند و بانکداری با مهر و امضای معتبر بین المللی بر اساس درخواست متقاضی می باشد. از این رو برای دریافت گواهینامه معتبر از سوی مجموعه ما اقدام نمایید. در زیر انواع گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند را مشاهده خواهید کرد.

 

گواهینامه بین المللی شهر هوشمند

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند 2

 

گواهینامه بین المللی نظام اداری هوشمند

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند 3

گواهینامه بین المللی اینترنت اشیا

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند 4

گواهینامه بین المللی امنیت فناوری اطلاعات

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند 5

گواهینامه بین المللی حضور در کنگره

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند 6

 

شهر هوشمند و بهبود کیفیت زندگی

گواهی‌ نامه بین المللی شهر هوشمند 1

شهر هوشمند یک شهر ۲۴ ساعته است که امور شهر در تمام طول روز انجام می شود و شهروندان می توانند به اطلاعات و خدمات آموزشی، تجاری، اداری و رفاهی از طریق اینترنت، در هر زمان و هر کجا دسترسی پیدا کنند.

کاهش مصرف منابع، به ویژه آب و انرژی و در نهایت کمک به کاهش انتشار دی اکسید کربن، بهبود استفاده از زیرساخت های موجود و بهبود کیفیت زندگی مردم، کاهش نیاز به زیرساخت های سنتی، تقویت رقابت کسب و کار در شهر و ایجاد فرصت ها  با استفاده از تجارت الکترونیک، ارائه خدمات با کیفیت و سرعت بالا به شهروندان، ارائه کانال های مختلف آموزشی و یک محیط آموزشی طولانی مدت از مزایای شهر هوشمند تلقی می گردد.

البته این اقدامات می تواند کیفیت زندگی مردم را بهبود بخشد و خدمات یک مرحله ای را برای شهروندان فراهم کند از جمله: ارتباطات بهتر بین سازمان ها و شهرداری های مختلف، افزایش مشارکت مردم در ادارات شهرستان ها، صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان، کاهش سفر بین شهری، کاهش آلودگی هوا کاهش مصرف سوخت.

 

برنامه ها و محورهای کنگره بین المللی شهر هوشمند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *